ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

25 maja 2018 roku wchodzi w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa danych nasza firma również podjęła odpowiednie kroki. Pierwszym z nich jest poinformowanie Państwa o wszystkich czynnościach z tym związanych.

Kto jest administratorem danych?
Administratorem danych osobowych jest JDC JEŹDZIMY DLA CIEBIE Krzysztof Książczyk, ul. Dunikowskiego 38a/51, 70-123 Szczecin, NIP 2530276343.

Administrator przetwarza dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/We.

Skąd pozyskaliśmy dane?
Podczas zapytania wysłanego przez Państwo na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie www.jdc24.pl
Podczas złożenia zlecenia przez Państwo na wykonanie usługi przez naszą firmę.
W jakim celu przetwarzamy dane?
Dane przetwarzane są w celu:

zawarcia umowy,
realizacji złożonego zlecenia,
wystawiania dokumentów księgowych,
podatkowym i księgowym,
kontaktu w celu przedstawienia oferty,
dopełnienia warunków umowy,
realizacji reklamacji wobec firm podwykonawczych.
Jak długo przechowujemy dane?
Państwa dane przechowujemy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług.

Jak zgłosić zmianę danych lub skontaktować się z nami?
Mają Państwo prawo do:

wycofania zgody na przetwarzanie danych lub prawo do ograniczenia przetwarzania,
dostępu do swoich danych osobowych,
zmiany danych osobowych,
żądania usunięcia danych osobowych – “do bycia zapomnianym”.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez JDC Jeździmy dla Ciebie, mogą Państwo się kontaktować w następujący sposób:
– za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
– za pośrednictwem poczty tradycyjnej na następujący adres korespondencyjny:

JDC Jeździmy dla Ciebie Krzysztof Książczyk,

ul. Dunikowskiego 38a/51,

70-123 Szczecin.

Komu udostępniamy dane osobowe?
Administrator będzie przekazywał dane osobowe tylko swoim dostawcom, którym zleci usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych np. dostawca usług przewozowych, dostawca usług prawnych, dział marketingu, dostawca usług IT.
Firmom podwykonawczym realizującym podzlecenia zgodnie z regulaminem zamieszczonym na stronie Regulamin.
Policji, Straży Granicznej, Służbie Celnej oraz innym organom nadzorczym.Informacje na temat przetwarzania danych osobowych zamieściliśmy również na naszej stronie Regulamin.