Uwaga:

"Jesteśmy firmą kurierską zajmującą się regularnym przewozem paczek i bagaży na trasie Polska – Szwecja i Szwecja – Polska. Nasze samochody są przystosowane do transportu zarówno małych, jak i dużych przedmiotów takich jak RTV i AGD. Dostarczamy zaopatrzenie do sklepów na terenie Szwecji. Pomagamy w organizacji i przewozie podczas przeprowadzek.
Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa.

PL +48 662 264 082
PL +48 666 979 880 
SE +46 720 105 031 
SE +46 705 642 630

Z radością informujemy, że od dnia 10.02.2020 roku firmy PaczkaSzwecja i JDC Jeździmy dla Ciebie połączyły siły. Od tego dnia Państwa zlecenia będziemy realizowali jako JDC Jeździmy dla Ciebie z siedzibą w Szczecinie. 

Paczki Szwecja Polska 

Witamy Państwa serdecznie na naszej stornie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy regularne usługi transportowe
POLSKA - SZWECJA - POLSKA.
Od dziś oferujemy Państwu usługi w postaci przewozu paczek, towarów, transportu aut na lawecie, quadów i motorów, przeprowadzki. Odbieramy paczki z domu klienta na terenie całej Polski. Terminowe kursy i konkurencyjne ceny to nasze największe atuty, zaś profesjonalizm naszych kierowców gwarantuje zawsze usługi na najwyższym europejskim poziomie.

Paczki Szwecja Polska 

Odwiedzając nas dokonali Państwo dobrego wyboru.
Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami transportowymi już od wielu lat. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy regularne przewozy paczek i towarów do Szwecji.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim:

- Przewóz paczek i towarów
- Transport aut na lawecie
- Quadów i motorów
- Przeprowadzki
- Obsługa firm
- Indywidualne zamówienia

Kilka zasad dzięki którym szybko oraz na czas będziemy mogli dostarczyć przesyłki:
Paczki powinny być dokładnie zapakowane oraz posiadać adres odbiorcy wraz z numerem kontaktowym osoby odbierającej paczkę.
Nie odpowiadamy za przewóz towarów łatwo-psujących się, bez wcześniejszego powiadomienia o zawartości.
Nie przyjmujemy do przewozu wyrobów tytoniowych oraz alkoholu!!!
Większe przesyłki oraz niestandardowe podlegają negocjacjom.

Paczki Szwecja Polska